Czy powinniśmy przygotować się na przyszłość?

(…) Nawet dzisiaj ludzie często pytają mnie jak powinni się przygotować na czas tajemnic? Czy mają zapełniać swoje piwnice zapasami jedzenia? Przeprowadzić się na wieś i żyć z uprawy ziemi? Kupić broń?

Mówię im:
Tak powinniście kupić broń i powinniście często z niej korzystać. Pokazuję im mój różaniec.

W jednym ze swoich wcześniejszych orędzi Matka Boża powiedziała: „Modlitwa i post mogą zatrzymać wojny i zmienić prawa przyrody”.
(…)
Zatem czy powinieneś przygotowywać się na przyszłość? Tak. Przygotuj się w taki sposób, żebyś był pewien, że twoja dusza będzie zawsze gotowa stanąć przed Bogiem – nie buduj schronów, nie zbieraj zapasów jedzenia. Nikt nie może na tym świecie żyć wiecznie. Powinniśmy skoncentrować na tym, co nastąpi potem. Doświadczyłam Raju i mogę dać świadectwo, że nie ma takiego miejsca na ziemi – żaden łańcuch górski, żadna egzotyczna wyspa, ani siódmy cud świata, ·nie może się równać z tym, co czeka tych, którzy wybiorą światłość zamiast ciemności.

„Bóg dal wam wolną wolę, byście wybrali życie lub śmierć’, powiedziała Matka Boża 18 marca 2003 roku w trakcie mojego corocznego objawienia. ,,Moje dzieci, bez Boga nic nie możecie, nie zapomnijcie o tym ani przez chwilę”.

Orędzie Matki Bożej jest jasne: wszyscy jesteśmy przeznaczeni do wieczności, ale nasze uczynki na ziemi decydują o tym, jaka ta wieczność dla nas będzie.
(…)
Nie mogę nic więcej wyjawić o tajemnicach, ale mogę powiedzieć jedno: planem Matki Bożej jest zmienić ten świat. Ona nie przyszła zwiastować naszego unicestwienia. Ona przyszła nas zbawić i wraz ze swoim Synem wywalczy zwycięstwo nad złem. Jeśli nasza Matka obiecała, że pokona zło to czego mamy się obawiać?

„Moje Serce zwycięży” Mirjana Soldo. Pokaż mniej

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.