Teraz !???

Pewnego dnia do naszego Ogniska Bożego Pokoju przyszłą młoda osoba. Przyniosła „sześciopak” w którym brakowało jednego piwa.Po krótkiej modlitwie postawiła piwo przez ołtarzem i wyszła.Następnego dnia przyniosła jeszcze jedno piwo…., którego dzień wcześniej brakowało… .

Nie wiemy jak potoczyły się losy tej Osoby, ale podobna sytuacja była nieco wcześniej i tu zakończenie jest znane. Późnym wieczorem przyjechał na adorację Pan w średnim wieku. Po wyjściu z kaplicy wywiązała się rozmowa w której opowiedział o swoich problemach zdrowotnych, czekającej go skomplikowanej operacji i o tym, że powinien przestać palić. Opowiadał, że próbował już wiele, wiele razy, ale niestety nie może sobie z tym problemem poradzić

.Został poproszony, żeby oddał wszystkie papierosy, które ma ze sobą (również w samochodzie) Matce Bożej. Pan bardzo zaskoczony spytał ze zdziwieniem „Teraz”!???Po chwili wahania bez słowa odszedł… do samochodu, a potem nic nie mówiąc poszedł w stronę figurki Matki Bożej na placu. Pod osłoną nocy widać był tylko zarys osoby modlącej się u stóp Maryi, Królowej Pokoju. Rano widzieliśmy papierosy leżące na kamieniach pod figurką.

Po kilku dniach wrócił uradowany bo …. nie palił i wcale go to nie pociągało. Potwierdził to potem jeszcze kilka razy. Historia ta nie kończy się w tym momencie. Operacja też okazała się niepotrzebna choć potwierdzana była kilkakrotnie. Ale o tym i innych podobnych zdarzeniach– następnym razem.

#modlitwa, #różaniec#Medjugorie#dzieci#Przyrzeczenietrzeźwości#Duchowaadopcja#MatkaBoża

Może Ci się również spodoba